Мотор 1600W VCM-K50HU для пилососів Samsung
512,84 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00326
+380954828888
- +380 (67) 320-80-00Запчастини холодильного обладнання
- +380 (66) 320-80-00Запчастини холодильного обладнання
- +380 (67) 444-48-04Запчастини пральних машин
- +380 (99) 444-48-04Запчастини пральних машин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мотор для пилососа торговельної марки Samsung. Модель VCM-K50HU. Потужність 1600 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид запчастини | Двигун |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Повна висота | 112 мм |
| Висота турбіни | 45 мм |
| Діаметр турбіни | 135 мм |
| Для | Samsung |
| Мощноть, Вт | 1600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 512,84 ₴



