
Електродвигун 1400W для пилососа Bosch
642,81 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10316
+380954828888
- +380 (67) 320-80-00Запчастини холодильного обладнання
- +380 (66) 320-80-00Запчастини холодильного обладнання
- +380 (67) 444-48-04Запчастини пральних машин
- +380 (99) 444-48-04Запчастини пральних машин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електродвигун для пилососа торгової марки Bosch. Завдяки якісному двигуну можна відремонтувати зламаний пилосос і не витрачати гроші на придбання нового. Мотор на сторінці інтернет-магазину «Все для холоду» реалізується за доступною ціною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Двигун |
| Потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота турбіни | 23 мм |
| Висота, повна мм | 125 |
| Діаметр турбіни | 135 мм |
| Потужність, Вт | 1400 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642,81 ₴



