
Мотор SKL VAC020UN 1400W для пилососа
468,68 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00158
+380954828888
- +380 (67) 320-80-00Запчастини холодильного обладнання
- +380 (66) 320-80-00Запчастини холодильного обладнання
- +380 (67) 444-48-04Запчастини пральних машин
- +380 (99) 444-48-04Запчастини пральних машин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мотор для пилососа, виробництва компанії SKL. Мощноть (Ват)1400W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Двигун |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Повна висота | 112 мм |
| Висота турбіни | 32 мм |
| Діаметр турбіни | 133 мм |
| Потужність, Вт | 1400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468,68 ₴



