

Мотор VCM09 1800W Whicepart для пилососів
615,21 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 05995
+380954828888
- +380 (67) 320-80-00Запчастини холодильного обладнання
- +380 (66) 320-80-00Запчастини холодильного обладнання
- +380 (67) 444-48-04Запчастини пральних машин
- +380 (99) 444-48-04Запчастини пральних машин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мотор для пилососа, виробництва компанії Whicepart (Китай). Потужність (Ватт) - 1800W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whicepart |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Двигун |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повна висота | 108 мм |
| Діаметр турбіни | 135 мм |
| Для | LG |
| Потужність, Вт | 1800 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615,21 ₴



