
Мотор Whicepart 1800W для пилососа
658,86 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 01794
+380954828888
- +380 (67) 320-80-00Запчастини холодильного обладнання
- +380 (66) 320-80-00Запчастини холодильного обладнання
- +380 (67) 444-48-04Запчастини пральних машин
- +380 (99) 444-48-04Запчастини пральних машин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Представлений в асортименті мотор для пилососа Whicepart відноситься до універсальних моделей. Основна перевага даного двигуна в якісному виконанні. Пристрій збільшує продуктивність техніки, дозволяє максимально ефективно виконувати прибирання в будь-яких приміщеннях.
Переваги мотора для пилососа Whicepart
- Надійна якісна деталь виготовлена з урахуванням інноваційних розробок з міцних матеріалів.
- Відрізняється бездоганною роботою протягом тривалого часу, незалежно від умов експлуатації.
- Завдяки простоті конструкції легко встановлюється, після монтажу пилосос відразу можна використовувати.
- Реалізується в ідеальному стані, всі характеристики повністю відповідають заявленій моделі обладнання.
- Має високу продуктивність, при цьому працює практично безшумно.
- Дозволяє впоратися з будь-якими забрудненнями.
Універсальний мотор для пилососа Whicepart підходить для ремонту техніки професійними майстрами. Допомагає провести самостійно в домашніх умовах всі маніпуляції максимально швидко і якісно, за умови належного рівня навичок і знань. Завдяки якісному двигуна можна відремонтувати зламаний пилосос і не витрачати гроші на придбання нового. Мотор на сторінці інтернет-магазину «Все для холоду» реалізується за доступною ціною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whicepart |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Двигун |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота турбіни | 23 мм |
| Висота, повна мм | 120 |
| Діаметр турбіни | 140 мм |
| Потужність, Вт | 1800 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658,86 ₴



